vinc 200

Mobil Vinç Kiralama

Kaliteli, sorunsuz ve 100% müşteri odaklı hizmet anlayışımızla kiralık mobil vinç kiralama ihtiyacı olan müşterilerimize en iyi servisi sunmaktayız.

Sahip olduğumuz farklı model ve tipteki mobil vinçlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

hiup

Kamyonlu Vinç Kiralama

İş yerlerinde, şantiyelerde ve iş sahalarında ağır tonajlı yüklerin bir yerden başka bir yere aktarılmasında kiralık hiyap en büyük yardımcınız.

Fabrikalarda Makina indirme Kaldırma çalışmalarında  Hiyap Vinç‘ler kullanılmaktadır. Hiyap araç üstü Vinç sınıfında olan Ayrıca Makinalarda montaj demontaj işlerinde kullanılır.

sepetlivinc

Sepetli Vinç Kiralama

Kiralık Sepetli Platform veya Personel Yükseltici ihtiyacınız olduğunda 7 gün / 24 saat hizmetinizdeyiz. Firmanızda, binanızda, sitenizde, otelinizde kısacası yüksekte yapılması gereken bir işiniz olduğunda personelinizi veya kendinizi riske atmayın. Tüm Sepetli Platformlarımızı saatlik, günlük, haftalık, aylık veya yıllık olarak kiralayabilirsiniz.

manitou

Manitou Kiralama

Portfoyümüzdeki bu araç sayesinde, şantiyenizdeki sepetli platform, vinç veya forklift ihtiyaçlarınızın tümü için tek bir araç kullanmanız yeterli. 4 tona kadar kaldırma kapasitesi ve 22,4 metre yüksekliğe erişebilme imkanı sayesinde bu manitou aracımız sizlere benzersiz bir çözüm sunuyor.

manlift-1

Platform Kiralama

Karasakal vinç makaslı platform kiralama. Makaslı platform kiralama ihtiyaçlarınızda Karasakal Vinç yanınızda. Makaslı platformlara eklemli personel yükseltici de denilmektedir. Makaslı platformlar genellikle kapalı mekanlarda yüksekte çalışma gerektiren işlerde kullanılmaktadır.

forklift jungheinrich

Forklift Kiralama

Son teknolojiye sahip 1 tondan 4 tona, 1 metreden 21 metreye kadar her türlü ihtiyacınıza uygun tipteki modern araçlarımızla hizmetinizdeyiz. Dizel, Tüplü, Elektrikli Forklift çeşitlerimizle siz değerli müşterilerimizin tercihine göre günlük, haftalık, aylık veya yıllık olarak kiralık forklift hizmeti sunmaktayız.