VİNÇ KİRALAMA

Vinç Kiralama

Vinç Kiralama, Modern ve geniş araç parkurumuzla elde edilen Vinç ihtiyaçlerini en iyi şekilde karşılayabilmekteyiz.

Sepetli Vinç Kiralama

Makine parkurumuzdaki araçların üzerine ilavelenebilecek sepetler yardımı ile ulaşılması zorunlu yüksek yerlere sizleri ulaştırıyoruz.

Platform Kiralama

Karasakal Vinç olarak iş güvenliğine önem vererek uygun fiyat garantisiyle 1 metreden 15 metre uzunluğa kadar kiralık platformu sağlıyoruz.

Karasakal Vinç

İhtiyaçları karşılayabilmek ve beklentilerin ötesinde çözümler sunabilmek için hızlı, kaliteli, ekonomik yeni teknolojiye özgü yapılanma ile  en zorlu yerlerde biz varız.

HİZMETLERİMİZ

Kiralık Vinç İhtiyaçlarınız İçin

Karasakal Vinç İşletmeciliği olarak Isparta haricinde; Antalya, Afyon, Burdur ve diğer çevre illerimizde de 7/24 ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Sizin de bir vinçe ihtiyacınız var ise kesinlikle doğru adrestesiniz.

Foto Galeri

Karasakal Vinç

Karasakal Vinç olarak, devasa taşıma araçlarımızla sizlere özel ekipmanlarımızla büyük araç gruplarımızla birlikte Isparta’nın en büyük ve en çeşitli taşıma filolarına sahibiz. Taşıma işleriniz için nakliye yapacak araçlara ihtiyacınız olacaktır. Sürekli güncellenen araç parkurumuzla en yeni ve en teknolojik donanımlara sahip araçlarımızı işlerinizin özelliğini göre projelendirip siz değerli müşterilerimize sektörde uzman operatörlerimiz ile birlikte sizlere teslim ediyoruz.

Şirket olarak Isparta’nın en büyük ve en çeşitli araç kiralama ve ısparta forklift kiralama filolarını bünyemizde bulunduruyoruz. Tüm arazilerde kullanabileceğiniz vinç gruplarımız mevcuttur. Araçlarımızı her geçen gün yeniliyor ve teknolojik her türlü araç gruplarına donanım takviyeleri yapıyoruz. Bu işi sektörde en iyi şekilde yapmaktan dolayı gurur duyuyoruz. Her türlü yüksekliğe özgü araç modellerimiz mevcut.

Uygulamaya geçirilecek tüm proje ihtiyaçlarınıza göre araçlarımızı dizayn edebiliyoruz. Eğitimli operatörlerimiz sayesinde kiralık vinç işlemlerinizi en doğru ekipmanlarımızla hallediyoruz. Araçlarımızı yeni teknolojik donanımlı araçlarla değiştirerek sürekli güncel tutuyoruz. Bu geniş araç filomuzla sektörün önde gelen taşıma şirketleri arasında en ileri teknolojiye sahibiz.