KARASAKAL VİNÇ

Cengiz KARASAKAL

Cengiz Karasakal

Karasakal Kurtarma-1978

Geçmişi Cengiz KARASAKAL yönetiminde 1978 yılında Isparta’da Karasakal Kurtarma adı altında kurulan firmaya dayanmaktadır. Bulunduğu sektörde güven veren firma zamanla gelişerek 1998 yılında ltd. şti. olmuş ve Karasakal Vinç adını almıştır. Isparta merkezli olan firma sektörün köklü firmalarından biridir.Çeşitli alanlarda ve sektörlerde Kiralık vinç, kiralık hiyap, kiralık platform ve kiralık forklift çeşitleri ile kiralama hizmeti veren firma 40 yılı aşkın tecrübesi ve müşteri odaklı çalışma şekli ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Kurulduğu günden bu güne günümüz ihtiyaçlarına ve gelişen teknolojiye uygun olarak filosunu genişleten, araçlarını yenileyen başta Isparta olmak üzere civar bölgelerin ihtiyaç duyabileceği her türlü vinç ekipmanlarına sahip olabilmek ve sektörde adından söz ettiren bir kuruluş haline gelmek için araç parkurunu çağın gereklerine uygun olarak üst seviyede tutmaktadır.

Müşteri memnuniyeti esasıyla faaliyet gösteren firma rakipsiz çözüm önerileri ve uygun fiyat garantisi ile siz değerli müşterilerin her zaman yanında.

Mobil Vinç

Karasakal Vinç olarak, devasa taşıma araçlarımızla sizlere özel ekipmanlarımızla büyük araç gruplarımızla birlikte Isparta’nın  büyük ve  çeşitli taşıma filolarına sahibiz. Taşıma işleriniz için nakliye yapacak araçlara ihtiyacınız olacaktır. Sürekli güncellenen araç parkurumuzla  yeni ve  teknolojik donanımlara sahip araçlarımızı işlerinizin özelliğini göre projelendirip siz değerli müşterilerimize sektörde uzman operatörlerimiz ile birlikte sizlere teslim ediyoruz.

Şirket olarak Isparta’da ve çevre illerde hizmet verecek şekilde çeşitli araç kiralama filolarını bünyemizde bulunduruyoruz.  Araçlarımızı her geçen gün yeniliyor ve teknolojik her türlü araç gruplarına donanım takviyeleri yapıyoruz. Bu işi sektörde en iyi şekilde yapmaktan dolayı gurur duyuyoruz. Her türlü yüksekliğe özgü araç modellerimiz mevcut.

Uygulamaya geçirilecek tüm proje ihtiyaçlarınıza göre araçlarımızı dizayn edebiliyoruz. Eğitimli operatörlerimiz sayesinde kiralık vinç işlemlerinizi en doğru ekipmanlarımızla hallediyoruz. Araçlarımızı yeni teknolojik donanımlı araçlarla değiştirerek sürekli güncel tutuyoruz.

Araçlarımız düzenli olarak makine mühendisleri tarafından denetlenmekte olup, bütün şartnamelere uygun olarak hizmet vermektedir.

Her personelimiz G sınıfı (İş Makinesi) ehliyete ve güvenlik sertifikasına sahiptir.

mobil vinç

Firmamız siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için her alanda kendini yenilemek ve geliştirmek için yoğun çaba harcamaktadır.

 

 İş güvenliği: çalışma esnasında emniyet tedbirlerine bire bir uyulmasına azami önem gösterilmektedir.

 Makina bakımı: makinalarımızın genel bakımları periyodik olarak makine mühendisleri tarafından yapılmaktadır.

Operatör eğitimi: operatörlerimiz operatörlük eğitimlerini eksiksiz almışlardır ve almaya devam etmektedirler.

 Zamanlama : Söz verdiğimiz zamanda işinizi aksatmadan hizmet sunmak hedefimizdir.

 

Dürüst ve güvenilir hizmet vermek bizim için önemlidir.